close
تبلیغات در اینترنت
برش رد - 4

برش رد - 4

سوزن درمانی/فواید طب سوزنی
تعداد بازديد : 14

سوزن درمانی/فواید طب سوزنی

طب سوزنی یا سوزن درمانی یکی از مهم‌ترین شاخه‌های طب سنتی چین است، که نظیر بسیاری از قواعد و قوانین طب سنتی مبنای علمی تایید شده ندارد و روشی تجربی محسوب می‌شود. در این روش درمانی، متخصصین سوزن‌های نازکی را به نقاط مشخص بدن که گذرگاه انرژی نام دارند فرو می‌کنند. 

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 بهمن 1397 ساعت: 17:24

شیوه درمان در آب
تعداد بازديد : 13

شیوه درمان در آب

هیدروتراپی به عنوان آب درمانی در گذشته توسط ایرانی ها وژاپنی ها .مصری ها و یونانی ها با توجه به خواص بسیار اب درمانی مورد توجه بوده و به فراوانی استفاده میشده است.

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 بهمن 1397 ساعت: 17:15

مفاهیم و مبنای تحلیل الگوریتم ها
تعداد بازديد : 14

 

عنوان:مفاهیم و مبنای تحلیل الگوریتم ها

نویسنده : 
نوع فایل : PDF
رشته : 
زبان : فارسی
حجم : 2MB
تعداد صفحات: 

 

معتبرسازی یا اثبات درستی الگوریتمها: بعد از طراحی باید اثبات شود که الگوریتم مزبور درست است. الگوریتمی درست است که به ازای هر ورودی مناسب خروجی صحیحی بدهد. اثبات درستی الگوریتم ها به اثبات قضایا در ریاضی می ماند و مرحله بسیار مهمی در زمینه مطالعه الگوریتم ها است، اما در این درس با این قسمت زیاد سروکار نخواهیم داشت.

تحلیل الگوریتم ها تحلیل مقدم، ارزیابی کارآیی الگوریتمها یک الگوریتم در زمان اجرا از cpuی کامپیوتر برای اجرای دستورالعمل ها و از حافظه برای ذخیره سازی برنامه و داده ها استفاده می کند. منظور از تحلیل یک الگوریتم فرآیندی است که مشخص می کند یک الگوریتم در زمان اجراء چه مدت زمان از cpu برای اجرای دستورالعمل ها پیچیدگی زمانی و چه مقدار از حافظه چه اصلی و چه جانبی برای ذخیره سازی برنامه و دادهها پیچیدگی فضایی نیاز دارد.

 

پیاده سازی الگوریتمها: پیاده سازی یک الگوریتم نوشتن آن به زبان برنامه نویسی خاص است که معمولا بعد از تحلیل مقدم آن صورت می گیرد و نام برنامه به آن اطلاق می شود.

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : دوشنبه 29 بهمن 1397 ساعت: 16:58

درس جهارم داستان انگلیسی ترجمه شده / اسب آبی/The Hippopotamus
تعداد بازديد : 21

درس جهارم داستان انگلیسی ترجمه شده  / اسب آبی/The Hippopotamus

The Hippopotamus


 اسب آبی


 

The hippopotamus, or hippo, lives in the hot part of Africa. It is a mammal. That is, its babies are born alive, and they drink milk from the mother's body.


اسب آبی یا هیپو، در بخش گرم آفریقا زندگی می کند. اون یک پستاندار است. به همین دلیل است که  نوزادانش زنده به دنیا می آیند و از بدن مادر شیر می نوشند.


 


 

 

 

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : یکشنبه 28 بهمن 1397 ساعت: 17:17

فواید نعنا
تعداد بازديد : 15

فواید نعنا

نعناع گیاهی با صدها خاصیت دارویی قابل ملاحظه است که در کشورهای گوناگون مانند هند، خاورمیانه واروپا طرفداران زیادی دارد. نعناع تازه و خشک که احساس خنکی ایجاد می کند در دستور غذایی کشورهای زیادی مورد مصرف قرار می گیرد. 

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : شنبه 27 بهمن 1397 ساعت: 16:51
ليست صفحات
تعداد صفحات : 296