close
تبلیغات در اینترنت
برش رد - 10

برش رد - 10

مفاهیم و مبنای تحلیل الگوریتم ها
تعداد بازديد : 55

 

عنوان:مفاهیم و مبنای تحلیل الگوریتم ها

نویسنده : 
نوع فایل : PDF
رشته : 
زبان : فارسی
حجم : 2MB
تعداد صفحات: 

 

معتبرسازی یا اثبات درستی الگوریتمها: بعد از طراحی باید اثبات شود که الگوریتم مزبور درست است. الگوریتمی درست است که به ازای هر ورودی مناسب خروجی صحیحی بدهد. اثبات درستی الگوریتم ها به اثبات قضایا در ریاضی می ماند و مرحله بسیار مهمی در زمینه مطالعه الگوریتم ها است، اما در این درس با این قسمت زیاد سروکار نخواهیم داشت.

تحلیل الگوریتم ها تحلیل مقدم، ارزیابی کارآیی الگوریتمها یک الگوریتم در زمان اجرا از cpuی کامپیوتر برای اجرای دستورالعمل ها و از حافظه برای ذخیره سازی برنامه و داده ها استفاده می کند. منظور از تحلیل یک الگوریتم فرآیندی است که مشخص می کند یک الگوریتم در زمان اجراء چه مدت زمان از cpu برای اجرای دستورالعمل ها پیچیدگی زمانی و چه مقدار از حافظه چه اصلی و چه جانبی برای ذخیره سازی برنامه و دادهها پیچیدگی فضایی نیاز دارد.

 

پیاده سازی الگوریتمها: پیاده سازی یک الگوریتم نوشتن آن به زبان برنامه نویسی خاص است که معمولا بعد از تحلیل مقدم آن صورت می گیرد و نام برنامه به آن اطلاق می شود.

داستان انگلیسی4 / اسب آبی/The Hippopotamus
تعداد بازديد : 297

داستان انگلیسی4  / اسب آبی/The Hippopotamus

The Hippopotamus


 اسب آبی


 

The hippopotamus, or hippo, lives in the hot part of Africa. It is a mammal. That is, its babies are born alive, and they drink milk from the mother's body.


اسب آبی یا هیپو، در بخش گرم آفریقا زندگی می کند. اون یک پستاندار است. به همین دلیل است که  نوزادانش زنده به دنیا می آیند و از بدن مادر شیر می نوشند.


 


 

 

 

فواید نعنا
تعداد بازديد : 43

فواید نعنا

نعناع گیاهی با صدها خاصیت دارویی قابل ملاحظه است که در کشورهای گوناگون مانند هند، خاورمیانه واروپا طرفداران زیادی دارد. نعناع تازه و خشک که احساس خنکی ایجاد می کند در دستور غذایی کشورهای زیادی مورد مصرف قرار می گیرد. 

فواید یونجه
تعداد بازديد : 64

فواید یونجه

سال‌های سال است که هم جوانه یونجه و هم برگ یونجه برای مقاصد دارویی مورد استفاده بوده‌است. خواص فوق‌العاده و مزایای فراوان برگ و جوانه یونجه در مطالعات و پژوهش‌های متعدد مورد بررسی قرار گرفته‌است.

بنابراین، فواید آن یک راز نیست. استفاده از یونجه در چین باستان برای درمان اختلالاتی مانند مشکلات گوارشی، سنگ کلیه، و غیره آغاز شد. علاوه بر این، یونجه به عنوان یکی از داروهای گیاهی موثر در طب آیورودا برای ورم مفاصل (آرتریت) و بیماری‌های دستگاه گوارش محسوب می‌شود. در این مقاله قصد داریم فهرستی از شگفت‌انگیزترین خواص یونجه اعم از برگ و جوانه یونجه را به شما ارائه کنیم.

خواص و فواید گل کلم
تعداد بازديد : 47

خواص و فواید گل کلم

مصرف گیاهانی همچون گل کلم می‌تواند خطر چاقی، دیابت، بیماری قلبی را کاهش دهد و سلامت کلی بدن را بهبود ببخشد.

حتما شما هم شنیده‌اید که مواد مغذی در غذاهایی یافت می‌شود که رنگی هستند. رژیم‌هایی نیز وجود دارد که شما را از خوردن غذاهای بی‌رنگ منع می‌کنند. معمولا فرآیندهایی که برای سفید کردن آرد گندم انجام می‌شود باعث از دست رفتن ویتامینB و فیبر موجود در آن خواهد شد. در مقابل، گل کلم، به طور طبیعی دارای فیبر و ویتامین B بالایی است. این ماده سرشار از آنتی اکسیدان و مواد مغذی است که می‌تواند بدن را در برابر سرطان محافظت کند. فیبر نیز باعث می‌شود احساس سیری بیشتری داشته باشید و بتوانید به آسانی وزن کم کنید.

ليست صفحات
تعداد صفحات : 302