راه موفقیت,پولدار شدن,چگونه پولدار شوم,پول,ثروتمند شدن,چگونه ثروتمند شوم,آموزش پولدار شدن ,راهنمایی

هشت فاکتور کلیدی در کسب و کار موفق
تعداد بازديد : 97

هشت فاکتور کلیدی در کسب و کار موفق

 

در دنیای امروز که با بمباران شدید اطلاعات روبرو هستیم چگونه می‌توانیم خودمان را با تغییراتی که به‌طور پیوسته در حال رخ دادن هستند تطبیق دهیم؟ آیا این معضل می‌تواند روی نحوه کار ما اثر منفی بگذارد؟ برای مبارزه با آن و بالا بردن قدرت خلاقیت به‌این ۸ فاکتور کلیدی توجه کنید.

میلیونر شو!!!
تعداد بازديد : 89

میلیونر شو!!!

نام کتاب : ثروتمند شدن رویا نیست

نویسنده خدا یار عبداللهی

موضوع کتاب :اقتصادی

ناشر : ناشناس

زبان کتاب: پارسی

تعداد صفحه :100

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : 27MB

 

 

معرفی کتاب
وقتی در چند همایش کسب و کار و ثروت آفرینی شرکت کردم مشاهده نمودم که راجع به همه چیز صحبت می شود مثلا گفته می شود: فلان میلیاردر اینگونه رفتار می کند، فلان ثروتمند در حال حاضر کسب و کارش به این شکل است و … در این بین آن چیزی که واقعا جای خالی آن احساس می د اینکه چگونه ثروتمند شویم، تکنیک های واقعی ثروتمند شدن چیست و …
همیشه وقتی انسان می خواد متحول بشه باید یک اتفاق در درونش رخ بده. تا وقتی انسان به یک نقطه عطفی نرسه آدم تغییر نمی کنه…

 

دانلود کتاب :ثروتمند شدن رویا نیست

آموزش کسب و کار پر درآمد از اینترنت
تعداد بازديد : 351

آموزش کسب و کار پر درآمد از اینترنت

 

 

 

معرفی : نازنین معروف مدیر سایت ایران تجارت ( آموزش کسب و کار اینترنتی ) هستم متولد ۱۳۶۷ و مدت ۲ سال است به بازاریابی اینترنتی مشغولم ولی متاسفانه درآمدم در این ۲ سال بسیار کم بود و تقریبا به کسب درآمد از اینترنت ناامید شده بودم ، تا اینکه با کمک یکی از دوستانم توانستم بدون اینکه حتی ۱ تومان هزینه کنم در ماه اول مبلغ ۹۰۰ هزار تومان درآمد داشته باشم. فقط کافی است شروع کنید. با آموزش های این مجموعه که دست نوشته های بنده است می توانید از طریق چندین راههای کسب درآمد که به مدت تقریبا (۳ سال ) با آن ها کار می کنم و درآمد تقریبا ثابت پیدا کردم شما هم به درآمد بالای ۱۰ میلیون تومان دست یابید و اینکه چرا تجربیات خود را در اختیار دیگران میگذارم ؟! با وجود انواع پکیج های کسب درآمد بیهوده که خودم شخصا چند مورد را خریداری نمودم هیچ سودی نداشت و فقط هزینه پکیج را ضرر کردم , این فایل را آماده کردم تا دوستان دیگر هم بتوانند از این طریق ، درآمدی کسب کنند . کسانی که این پکیج را خریداری کنند از بخش پشتیبانی میتوانند سوالات و مشکلات خود را برای بنده ارسال کنند تا در اسرع وقت پاسخ دهم.

 

ادامه مطلب...