close
تبلیغات در اینترنت
دانلود کارورزی کامپیوتر,دانلود مقالات کامپیوتر ,دانلود کارآموزی کامپیوتر,دانلود انواع کارورزی

دانلود کارورزی کامپیوتر,دانلود مقالات کامپیوتر ,دانلود کارآموزی کامپیوتر,دانلود انواع کارورزی

برسی سیستماتیک روش ها و کاربردهای مسیر یابی در حوزه شبکه های حسگر بیسیم
تعداد بازديد : 6

 

عنوان:برسی سیستماتیک روش ها و کاربردهای مسیر یابی در حوزه شبکه های حسگر بیسیم

نویسنده : حامد رزاقی پور
نوع فایل : PDF
رشته : 
زبان : فارسی
حجم : 2MB
تعداد صفحات: 31

 

مقدمه

امروزه محققین و مهندسین حوزه شبکه های حسگر بیسیم با چند چالش عمده مواجه اند که در طراحی خود، شگردها و راهکارهای نوینی را جهت مسیریابی مد نظر قرار میدهند. اول آنکه می بایست از پهنای باند بصورت بهینه جهت کمینه نمودن تاخیر ارسال بین فرستنده و گیرنده استفاده نمایند و دوم، قابلیت تحمل پذیری در برابر خطاهای پایدار، ثابت و یا زودگذر را در گره ها و یا اتصالات شبکه را مد نظر داشته باشند. همچنین، رویکرد دیگر میتواند گسترش پروتکل های مسیریابی بر اساس تضمین ارائه سرویس مورد نیاز در جهت کاربردی خاص باشد. صاحبان صنایع و مدیران شبکه با توجه به نیازمندی و نوع کاربری و نیز موقعیت سوق الجیشی و جغرافیایی خود و همچنین توجه ویژه به مدیریت توان مصرفی در شبکه های حسگر بیسیم خود، میتوانند پروتکل های مسیریابی متفاوتی را انتخاب و از آنها استفاده نمایند. با توجه به دیدگاه های مذکور و اهمیت موضوعات مطرح شده، طراحی پروتکل های مسیریابی به دسته بندی های متفاوتی با توجه به نوع کاربری، ابعاد شبکه، موقعیت جغرافیایی، کیفیت سرویس درخواستی و موارد مشابه تقسیم بندی میشوند تا مصرف انرژی را بصورت متوازن و کمینه در آورند و از روی دیگر ترافیک شبکه را بصورت امن، با کیفیت سرویس دلخواه و کم هزینه از مبدا به مقصد با کمترین زمان ارسال کنند.

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : پنجشنبه 04 بهمن 1397 ساعت: 18:20

راهنمای آموزشی End Note
تعداد بازديد : 7

راهنمای آموزشی End Note

 

عنوان:راهنمای آموزشی End Note

نویسنده : محمد حاج ابراهیمی - زهرا امین زاده
نوع فایل : PDF
رشته : 
زبان : فارسی
حجم : 2MB
تعداد صفحات: 29

 

درباره:

پاسخ این سوالات و روشهای کاربردی آن در استفاده از نرم افزارهایی چون Manage reference, Endnote , Prociteنهفته است. با کمک این نرم افزارها می توان به مدیریت جستجو و نگهداری نسخ کامل و خلاصه منابع علمی مانند کتاب و مقالات، و یا همان فیش برداریهای الکترونیکی پرداخت . استفاده از فن آوری های مذکور محققین را متوجه این نکته می سازد که چگونه کارهایی که در گذشته نیاز به صرف ساعت ها وقت داشته است، اکنون با استفاده از این نرم افزارها در ظرف کمترین زمان ممکن انجام پذیر می باشد.

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : پنجشنبه 04 بهمن 1397 ساعت: 17:54

تاثیر Big Data بر روی سازمانها
تعداد بازديد : 7

تاثیر Big Data بر روی سازمانها

 

عنوان:تاثیر Big Data بر روی سازمانها

نویسنده : پایگاه علمی نوکندو
نوع فایل : PDF
رشته : 
زبان : فارسی
حجم : 2MB
تعداد صفحات: 19

 

چکیده:

در عصری که ما در آن زندگی می کنیم اطلاعات و هوشمندی نقش به سزایی را در زندگی روزمره مان بازی میکند و ما ناگزیر به پذیرش نقش اطلاعات و کاربرد های آن در ابعاد مختلف زندگی و کسب و کار خود هستیم. در این میان فرصت ها و چالشهایی ناشی از جهانی شدن در برابر کسب و کار ها و سازمان ها قرار دارد . به طور کلی در فرآیند جهانی شدن و با نگاهی به روند تغییرات در رشد فناوری اطلاعات و تغییر فرآیند های کسب و کار انتظار میرود که حجم اطلاعات تولید شده در سازمان ها بیش از پیش باشد. حجمی از داده ها که این روزها می تواند ذخیره و پردازش شده و نتایج تحلیل آن مورد استفاده قرار گیرد در گذشته نه چندان دور قابل تصور هم نبود.

در دوره ای که ما با انفجار اطلاعات رو به رو هستیم و همین مسئله الزامات تازه ای را برای مدیران و رهبران به ارمغان می آورد ، مدیران و فعالان حوزه فناوری اطلاعات بر این باورند که حجم انبوه اطلاعات میتواند برای سازمان ها و عملکرد مالی آن ها فرصت ها و تهدید های زیادی را ایجاد کند . از یک جهت

 

میتوان اذعان کرد که توانایی برای تجمیع و مدیریت و تحلیل داده ها میتواند س ازمان ها را برای تصمیم گیری ها موثرتر و ایجاد مزیت رقابتی سوق دهد و در واقع اطلاعات برای سازمان هاهمانند طلا و یا پول ارزشمند است. اما از جهت دیگر تمام اطلاعاتی که در سازمان ها وجود دارد ضروری نیست و در ظاهر برای ایجاد مزیت رقابتی احتیاجی به آن ها نیست.

ادامه مطلب
نویسنده :
تاریخ انتشار : پنجشنبه 04 بهمن 1397 ساعت: 17:40
ليست صفحات
تعداد صفحات : 7